«С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ Сенат комитеті мүшелері




07 Feb 2020

Аттестация бойынша комитет:

  1. Датхаев У.М. – төраға – корпоративтік даму бойынша проректор,  ф.ғ.д., профессор.
  2. Баймаханов А.Н.  дипломнан кейінгі білім беру факультетінің деканы, м.ғ.к.
  3. Джардемалиева Н.Ж.  халықаралық медицина факультетінің деканы, м.ғ.к.
  4. Сыдыкова С.И. – педиатрия мектебінің деканы, м.ғ.к.
  5. Дильбарханов Б.П. – стоматология мектебінің деканы
  6. Алтынбеков С.А.  дипломнан кейінгі білім беру институтының директоры, м.ғ.д., профессор.
  7. Устенова Г.О.  фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.д., профессор.
  8. Бактыбаева А. Т.  «Тілдік пәндер» кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к.

 

Академиялық қызмет бойынша комитет:

  1. Байльдинова К.Ж. – төраға – академиялық қызмет бойынша проректор, м.ғ.к.
  2. Шопаева Г.А.  №2 жалпы медицина мектебінің деканы, м.ғ.д., профессор
  3. Нурбекова А.А.  эндокринология кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  4. Устенова Г.О.  фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.д., профессор.
  5. Джардемалиева Н.Ж.  халықаралық медицина факультетінің деканы, м.ғ.к.
  6. Жанкалова З.М.  №1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  7. Нурмаханова Ж.М.  №1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының доценті, м.ғ.к.
  8. Рослякова Е.М.  қалыпты физиология кафедрасының доценті, м.ғ.к.
  9. Бактыбаева А.Т.  «Тілдік пәндер» кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к.
  10. Тұрдықұл Д.  студенттер басқармасының төрағасы, жалпы медицина мектебінің 4 курс студенті

 

Ғылыми қызмет бойынша комитет:

  1. Датхаев У.М. – төраға м.а. – корпоративтік даму бойынша проректор, ф.ғ.д., профессор.
  2. Баймаханов А.Н.  дипломнан кейінгі білім беру факультетінің деканы, м.ғ.к.
  3. Сакипова З.Б.  фармация мектебінің деканы, ф.ғ.д., профессор
  4. Измайлова С.Х. – №1 жалпы медицина мектебінің деканы, м.ғ.к.
  5. Алдашева М.А.  терапиялық стоматология кафедрасының профессоры, м.ғ.д., профессор
  6. Терликбаева А.Т.  «Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы» АҚ ғылым және стратегия бойынша басқарма төрағасының орынбасары, м.ғ.к.
  7. Кодасбаев А.Т.  жүрек-қан тамырлары хирургиясы кафедрасының меңгерушісі, Алматы қ. Денсаулық сақтау басқармасы «Қалалық кардиологиялық орталық» ШЖҚ МКК бас дәрігері, м.ғ.к.
  8. Берилло Д.А.  «Фармацевтикалық және токсикалық химия, фармокогнозия және ботаника» кафедрасының меңгерушісі, PhD

 

Клиникалық қызмет бойынша комитет:

  1. Сугралиев А.Б.  – төраға – ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.к.
  2. Ижанов Е.Б.  «Қазақ онкология және радиология ҒЗИ» АҚ хирургиялық кеңестің төрағасы, м.ғ.д.
  3. Чорманов А.Т.  «А.Н. Сызганов атындағы ұлттық хирургия ғылыми орталығы» АҚ бас дәрігері, м.ғ.к.
  4. Манжуова Л.Н.  «Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы» АҚ ғылыми клиникалық жұмыс бойынша басқарма төрағасының орынбасары, м.ғ.к.
  5. Жуманова А.К. №1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының доценті, м.ғ.к.
  6. Кодасбаев А.Т.  жүрек-қан тамырлары хирургиясы кафедрасының меңгерушісі, Алматы қ. Денсаулық сақтау басқармасы «Қалалық кардиологиялық орталық» ШЖҚ МКК бас дәрігері, м.ғ.к.
  7. Жанкалова З.М.  №1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  8. Тұрдықұл Д.  студенттер басқармасының төрағасы, жалпы медицина мектебінің 4 курс студенті

 

Университеттің дамуы мен интеграциясы бойынша комитет:

  1. Карибаев К.Б. – төраға – қоғамдық денсаулық сақтау мектебінің деканы, PhD
  2. Сакипова З.Б. – фармация мектебінің деканы, ф.ғ.д., профессор
  3. Нурбекова А.А. – эндокринология кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  4. Сепбаева А.Д. – балалар хирургиясы, анестезиология және реаниматология кафедрасының профессоры, м.ғ.д., профессор
  5. Терликбаева А.Т. – «Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы» АҚ ғылым және стратегия бойынша басқарма төрағасының орынбасары, м.ғ.к.
  6. Дильбарханов Б.П. – стоматология мектебінің деканы