2010 ж. мамыр-маусым айларындағы, көктемдік сессия, ғылыми тарихи және философия (медицина) бойынша кандидаттық емтихан тапсыратын аспиранттардың және ізденушілердің (мамандық бөлімі) ТІЗІМІ
02 маусым 2010 жылы -1400 философия, әлеуметтану, саясаттану және құқық кафедрасы№414 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 | 03 маусым 2010 жылы -1400 философия, әлеуметтану, саясаттану және құқық кафедрасы№414 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 | 04 маусым 2010 жылы -1400 философия, әлеуметтану, саясаттану және құқық кафедрасы№414 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 |
1. Аденова Гульжан Молдабековна (14.00.26); | 1. Айтбаева Зауре (14.00.25); | 1. Досанов Сержан Каримжанович (14.00.33); |
2. Акшолаков Ербол Жаксыбекович (14.00.19); | 2. Алмабаев Габит Ыдырысович (14.00.02); | 2. Кейкибаев Алтынбек Ниеталиевич (15.00.01); |
3. Ахмульдинова Айшагуль Насыровна (14.00.19); | 3. Богуспаев Данияр Аманкаримович (14.00.40); | 3. Камбарова Гульшахира Ажимухановна (14.00.33); |
4. Байсалмаков Арман Серсимбекович (14.00.26); | 4. Исаева Светлана Бердимуратовна (14.00.30); | 4. Маймакова Акмарал Мейрбековна (03.00.04); |
5. Зулхажы Айгул (14.00.09); | 5. Камыспаев Марат Уйтанович (14.00.02); | 5. Мансузова Римма Хусаиновна (14.00.33); |
6. Сейсебаева Гульмира Тлеухановна (14.00.18); | 6.Козлов Владимир Степанович (14.00.01); | 6. Матчанова Маржан Серикхановна (14.00.33); |
7. Турсынбаева Айгуль Султановна (14.00.26); | 7. Нурсулейменова Мира Алексеевна (14.00.14); | 7. Надуева Эльвира Сежофэйевна (03.00.04); |
8. Шиллер Сергей Алексеевич (14.00.06); | 8. Уразымбетов Асан Искандерович (14.00.21); | 8. Сейльбекова Жанара Сергалимовна (14.00.07); |
9. Ережепов Ерлан Валиханович (14.00.18); | 9. Индершиев Арслан Мурзабекович(14.00.33); | 9. Сайлыбекова Анар Куттыбаевна (14.00.07); |
10. Иманбеков Кахан Орынбекович(14.00.18); | 10. Нурманов Кожахмет Джубанович(14.00.33); | 10.Смагулова Джанат Джамалбековна (14.00.33); |
11. Малаева Айнаш Алтмышевна (14.00.05); | 11. Хайбуллин Марват Рамазанович (03.00.13); | 11. Жапбаркулова Гульнара Рыскулбековна(14.00.33); |
12. Абдильманова Бибигуль Рахманкуловна (14.00.33); |
Аспирантура, докторантура
және резидентура бөлімі
2010 ж. мамыр-маусым айларындағы, көктемдік сессия, ағылшын тілі бойынша кандидаттық емтихан тапсыратын аспиранттардың және ізденушілердің (мамандық бөлімі) ТІЗІМІ
24 мамыр 2010 жылы -1400 шетелдік тілдері кафедрасы №224 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 | 25 мамыр 2010 жылы -1400 шетелдік тілдері кафедрасы №224 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 | 26 мамыр 2010 жылы -1400 шетелдік тілдері кафедрасы №224 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 |
1. Акшолаков Ербол Жаксыбекович (14.00.19); | 1. Аденова Гульжан Молдабековна (14.00.26); | 1. Алмабаев Габит Ыдырысович (14.00.02); |
2. Ахмульдинова Айшагуль Насыровна (14.00.19); | 2. Айтбаева Зауре (14.00.25); | 2. Богуспаев Данияр Аманкаримович (14.00.40); |
3. Досанов Сержан Каримжанович (14.00.33); | 3. Байсалмаков Арман Серсимбекович (14.00.26); | 3. Камыспаев Марат Уйтанович (14.00.02); |
4. Камбарова Гульшахира Ажимухановна (14.00.33); | 4. Ибрагимова Айна Атабековна (14.00.05); | 4. Козлов Владимир Степанович (14.00.01); |
5. Мансузова Римма Хусаиновна (14.00.33); | 5. Исаева Светлана Бердимуратовна (14.00.30); | 5. Маймакова Акмарал Мейрбековна (03.00.04); |
6. Сайлыбекова Анар Куттыбаевна (14.00.07); | 6. Кейкибаев Алтынбек Ниеталиевич (15.00.01); | 6. Надуева Эльвира Сежофэйевна (03.00.04); |
7. Хан Олег Ромуальдович (03.00.01); | 7. Сейсебаева Гульмира Тлеухановна (14.00.18); | 7. Сейдаков Ерден Есенгельдиевич (14.00.21); |
8.Смагулова Джанат Джамалбековна (14.00.33); | 8. Турсынбаева Айгуль Султановна (14.00.26); | 8. Уразымбетов Асан Искандерович (14.00.21); |
9. Жапбаркулова Гульнара Рыскулбековна (14.00.33); | 9. Иманбеков Кахан Орынбекович (14.00.18); | 9. Хайбуллин Марват Рамазанович (03.00.13) |
10. Абдильманова Бибигуль Рахманкуловна (14.00.33); | 10. Малаева Айнаш Алтмышевна (14.00.05); | 10. Индершиев Арслан Мурзабекович (14.00.33); |
11. Нурманов Кожахмет Джубанович (14.00.33); |
Аспирантура, докторантура
және резидентура бөлімі
2010 ж. мамыр-маусым айларындағы, көктемдік сессия, неміс тілі бойынша кандидаттық емтихан тапсыратын аспиранттардың және ізденушілердің (мамандық бөлімі) ТІЗІМІ
25 мамыр 2010 жылы -1400 шетелдік тілдері кафедрасы №224 каб., 2-ші оқу корпусы, Богенбай батыр көшесі,151 |
1. Ережепов Ерлан Валиханович (14.00.18); |
2. Матчанова Маржан Серикхановна (14.00.33); |
3. Нурсулейменова Мира Алексеевна (14.00.14); |
4. Сейльбекова Жанара Сергалимовна (14.00.07); |
5. Шиллер Сергей Алексеевич (14.00.06); |
Аспирантура, докторантура
және резидентура бөлімі
2010 ж. мамыр-маусым айларындағы, көктемдік сессия, неміс тілі бойынша кандидаттық емтихан тапсыратын аспиранттардың және ізденушілердің (мамандық бөлімі) ТІЗІМІ
08 маусым 2010 жылы – 1400қазақ тілі кафедрасы №268 каб., 1-ші оқу корпусы, Толе би көшесі, 94 | 09 маусым 2010 жылы – 1400қазақ тілі кафедрасы №268 каб., 1-ші оқу корпусы, Толе би көшесі, 94 | 10 маусым 2010 жылы -1400қазақ тілі кафедрасы №268 каб., 1-ші оқу корпусы, Толе би көшесі, 94 |
1. Айтбаева Зауре (14.00.25); | 1. Алмабаев Габит Ыдырысович (14.00.02); | 1. Досанов Сержан Каримжанович (14.00.33); |
2. Акшолаков Ербол Жаксыбекович (14.00.19); | 2. Богуспаев Данияр Аманкаримович (14.00.40); | 2. Исаева Светлана Бердимуратовна (14.00.30); |
3. Ахмульдинова Айшагуль Насыровна (14.00.19); | 3. Искаков Марат Шамшиевич (14.00.21); | 3. Камбарова Гульшахира Ажимухановна (14.00.33); |
4. Байсалмаков Арман Серсимбекович (14.00.26); | 4. Камыспаев Марат Уйтанович (14.00.02); | 4. Мансузова Римма Хусаиновна (14.00.33); |
5. Сейсебаева Гульмира Тлеухановна (14.00.18); | 5. Козлов Владимир Степанович (14.00.01); | 5. Матчанова Маржан Серикхановна (14.00.33); |
6. Турсынбаева Айгуль Султановна (14.00.26); | 6. Нурсулейменова Мира Алексеевна (14.00.14); | 6. Надуева Эльвира Сежофэйевна (03.00.04); |
7. Шиллер Сергей Алексеевич (14.00.06); | 7.Уразымбетов Асан Искандерович (14.00.21); | 7. Сейльбекова Жанара Сергалимовна (14.00.07); |
8. Арынова Оразкуль Абишовна (14.00.13); | 8. Индершиев Арслан Мурзабекович (14.00.33); | 8.Смагулова Джанат Джамалбековна (14.00.33); |
9. Ережепов Ерлан Валиханович (14.00.18); | 9. Нурманов Кожахмет Джубанович (14.00.33); | 9. Жапбаркулова Гульнара Рыскулбековна (14.00.33); |
10. Иманбеков Кахан Орынбекович (14.00.18); | 10. Малаева Айнаш Алтмышевна (14.00.05); | 10.Абдильманова Бибигуль Рахманкуловна (14.00.33); |
Аспирантура, докторантура
және резидентура бөлімі